DOMOVSKÁ STRÁNKA - Home

MĚJTE SVÉ FINANCE POD KONTROLOU S JEDEN ROZPOČET

Uchopte život svých financí do vlastních rukou s bezplatnou 5-denní zkušební verzí. Zaplatíte jen 972 Kč za měsíc, kdy budete dál využívat všech výhod. Bezproblémové zrušení je vám po celou dobu k dispozici!UDRŽUJTE VAŠE PENÍZE POD KONTROLOU A V BEZPEČÍ

Získejte kompletní a aktuální přehled o tom, co se děje na všech vašich účtech a kartách a zůstaňte uchráněni od možného ohrožení vašich peněz. To vše plus úžasné úspory a růst příjmů, nyní vzdálené jen jedno kliknutí! Uchopte život svých financí do vlastních rukou s bezplatnou 5-denní zkušební verzí. Zaplatíte jen 972 Kč za měsíc, kdy budete dál využívat všech výhod. Bezproblémové zrušení je vám po celou dobu k dispozici!


CO PRO VÁS MŮŽE JEDEN ROZPOČET UDĚLATKOMPLETNÍ OCHRANA

Při každé podezřelé aktivitě na vašem účtu nebo platební kartě vás upozorníme a vy sami si budete moct zkontrolovat všechny provedené transakce za posledních 90 dnů. Nabízíme kompletní monitorovací a ochrannou službu v jednom systému.ABSOLUTNÍ KONTROLA NAD ROZPOČTEM

Sledujte bilanci na vašem účtu a naučte se utrácet pomocí intuitivního řídícího panelu, chytře rozděleného do kategorií podle toho, jak se svými penězi nakládáte. Můžete sledovat své měsíční platby a zjistit, kde by se daly nějaké peníze ušetřit.
NÁRUST PŘÍJMU

Naše obsáhlá sada příruček vám ukáže, jak vydělat peníze online a pomůže vám vybrat si z různých způsobů zvyšování příjmů dostupných na internetu. Od eBay až k YouTube vám ukážeme, co všechno se nabízí a jak toho můžete co nejefektivněji využít ve svůj prospěch.

VÍCE KONTROLY NAD VAÅ IMI PENĚZI…

Nejen že vám pomůžeme s vaším rozpočtem a ochráníme vaše peníze před podvodníky, velkých průvodců příjmy, které z vás udělají odborníka na ochranu a vydělávání peněz. Jakmile jednou vyzkoušíte Jeden Rozpočet, váš finanční život už nikdy nebude stejný!

DOSTAŇTE ZE SVÝCH PENĚZ JEŠTĚ VÍC JIŽ NYNÍ

Uchopte život svých financí do vlastních rukou s bezplatnou 5-denní zkušební verzí. Zaplatíte jen 972 Kč za měsíc, kdy budete dál využívat všech výhod. Bezproblémové zrušení je vám po celou dobu k dispozici!